Все вищесказане не скасовує того факту, що першопричина війни –російська агресія і просто внутрішніми рішеннями ми не можемо цю проблему вирішити.

Що сказав Пайєт? Він сказав наступне – корупція у вашій країні ще більша загроза, ніж російські танки. Захід намагається нам допомагати, вони дають гроші, але все розкрадається. Те, про що ми домовляємось у рамках«мінського формату», Україна не виконує.

Так що ви пропонуєте, провести вибори на окупованих територіях?

Ні, звісно. Але якщо президент затвердив такий план дій – це обов’язок України. Чи ні? Якщо Мінські домовленості у такому вигляді були ратифіковані Радою Нацбезпеки ООН, що ж робити?

Саме те, що робить українська влада – вимагати контролю над кордоном і виведення російських військ.

Українська влада не здатна привести країну до миру. Наразі я впевнений,головне – довести, що ми у стані трансформувати країну, що ми консолідуємось і виконуємо свої обов’язки. Для цього потрібно трансформувати повністю Мінську групу і всі підгрупи, зробити її постійно діючою, кожного дня збирати докази російської агресії. Треба наполягати, щоб як мінімум, «забрали» Захарченка і Плотницького, бо поки вони там, буде війна.

джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!