Ми звикли що слово “рейдер” асоціюється з прізвищами Пашинського та Петренка. Відсьогодні до цього списку додався ще один їх колега з “Народного фронту” – Юрій Береза.

Нам намалювали картинку хороброго комбата, кинувши мільйони на розкрутку таких же “героїв”.

А комбат виявився сцикуном, який рачки втікав з-під Іловайську, та покидьком, який вкрав 400 одиниць вогнепальної зброї, яка знаходилася в полку “Дніпро-1”.

Після цього Береза створив у Дніпрі ТОВ «Охоронно-консалтингова компанія «Борисфен» (ЕДРПОУ 39380974) – приватну охоронну агенцію, організовану колишніми бійцями «Дніпро-1» та особистими охоронцями народного депутата Юрія Берези, який використовує останніх у господарських конфліктах, а простіше – в рейдерських захопленнях.

Саме таке рейдерське захоплення планував провернути Береза, надіславши 26 червня в с. Березинці Кіровоградської області понад 30 тітушок “Борисфену”, яких затримали місцеві жителі та передали поліції.

Після цього Береза обривав телефони керівництва поліції Кіровоградської області, вимагаючи відпустити своїх гопніків – частково це йому вдалося, бо судове засідання по справі тітушок проводилося в закритому порядку і більшість його підлеглих відпустили прямо з зали суду.

джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!