ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ!!!

Просимо максимальний репост.

Брати і Сестри, звертаємося до всіх небайдужих Патріотів України.  Злочинна зграя перевертнів в судових мантіях вкотре наглумилася над долями кращих синів українського народу, що з перших днів війни пішли добровольцями захищати рідну землю.

За 3 роки, що минули після Революції Гідності, злочинна судова системи так і не спромоглася посадити за грати жодного з катів Майдану, та в той же самий час без жодних перешкод ув’язнила понад 1000 Майданівців, Фронтовиків та Волонтерів – наочно та безсумнівно показавши цим, що працює саме “за них проти нас”, на наше повне знищення.

У Дніпрі ми боролися за свободу Дениса Гордєєва, Станіслава Джумаєва і Артема Мартиненка. Всім трьом невинним героям, що вже відсиділи поверх 2 років в СІЗО, знову продовжили термін ув’язнення, зневаживши і проігнорувавши всіх поручителів, включно з народним депутатом України.

Хлопці у вкрай важкому фізичному стані та повному моральному відчаї. У двох із них – Мартиненка Артема і Джумаєва Стаса, є право вийти на волю під грошову заставу у розмірі 435 тис. грн.

Брати: “Свій до свого по своє”. “Брат за брата”. По одному загинемо. Щодня Нас стає все менше і менше. Просимо всіх, хто скільки зможе. Порятуймо наших побратимів. Можливо хто із Вас – заможніших патріотів, зміг би внести всю заставу одразу. Своїм словом і своєю честю гарантуємо, що хлопці не підведуть і свого часу Ви отримаєте всю суму назад, до останньої копійки. Чим більше нас буде на волі, тим легше нам буде в свій час подолати цю злочинну систему.

Юрій Тимошенко

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!